ניהול השקעות

קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות מלווה בשנים האחרונות יזמים ומשקיעים רבים בתחום הנדל"ן בארץ. המשקיעים שלנו נחשפים להזדמנויות עסקיות בלתי רגילות, ותיק ההשקעות שלהם צובר תשואות נאות תחת פיקוחנו וניהולנו.

אנו בחברה מאמינים מאוד במודל ההשקעות החדשני שלנו ובפרויקטים המשווקים על ידנו ולא פעם מושקעים בעצמנו מתוך אמונה ורצון ליהנות ביחד עם המשקיעים שלנו בעליית ערך הנכס ובתשואה המתקבלת ממנו.

איתור ההשקעות בחברה נעשה ע"י מומחים, אשר לאורך השנים ביצעו מאות עסקאות שהוכרו כהצלחה גדולה. ההיכרות שלנו עם היזמים מהמובילים בשוק נותנת לנו את היתרון במציאת השקעות נדל"ן אטרקטיביות שבעתיד יכול ויספקו תשואה רווחית וגבוהה ביחס לתשואות המקובלות בשוק.

השקיפות והמקצועיות בהן פועלת החברה היא שנותנת למשקיעים את הביטחון המלא להשקיע דרכנו בנדל"ן, גם אם המשקיע אינו מגיע מתחום הנדל"ן, וזאת מתוך רצון לייצר הכנסה פאסיבית גבוהה וקבועה, והכי חשוב- בראש שקט.

ההשקעות דרך החברה נעשות ע"י ליווי משפטי צמוד.

להצטרפות למאגר
המשקיעים

השאר פרטיך:

  רשת חברתית להשקעות בנדל"ן

  הדרך של כל אחד להיות בעלים של דירה

  מדובר במודל חדשני שצמח דווקא מתוך מצוקה קשה של רבים מלקוחותינו וחברינו הקרובים, וזאת עקב מחירי הנדל"ן הגבוהים בארץ.

  אנשים רבים אינם מצליחים לרכוש דירה שכן מחירי הדירות עולים בכל שנה, יוקר המחיה עולה, וכל שנה שעוברת מרחיקה אותם מגיוס ההון העצמי הדרוש ומהחלום של כולנו בעצם – בעלות בנכס מקרקעין.

  לכן אנו בקבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות פיתחנו מודל השקעה ייחודי וחדשני, אשר דרכו כל אחד מכם יכול להיות בעלים של דירה, וזאת בסכום השקעה נמוך משמעותית ומבלי להתחייב למשכנתא לשארית חייכם.

  אנו מרכזים את קבוצת המשקיעים, רוכשים את הנכס ביחד, כל אחד על פי חלקו היחסי, ונהנים מתשואה קבועה מנכס מקרקעין אשר רשום על שמכם בטאבו!

  מהיום כבר לא צריך לחסוך מאות אלפי שקלים, שיושבים להם שנים רבות בחשבון הבנק שלכם מבלי לספק תשואה כלל. בעזרתנו ניתן להשקיע בסכומים שפויים וליהנות מתשואה קבועה כבר מהיום הראשון.

  למודל השקעות זה יתרונות רבים ומגוונים – אתם זוכים לליווי צמוד שלנו ביחד ובשיתוף עם עוד משקיעים רבים ומנוסים, אתם רוכשים חלק בנכס שעבר את מלוא הבדיקות המשפטיות והפיננסיות, אתם נרשמים כבעלים בטאבו של הנכס פה בארץ, הנכס מנוהל על ידנו בצורה המקצועית ביותר, והכל במחיר שפוי והגיוני.

  כרישים יש רק בים – הנדל"ן שייך לכולנו!

  אז איך זה עובד?

  בוחרים סכום השקעה
  החל מ-25,000 ₪

  אנו מצרפים אותך לקבוצת
  משקיעים בדיוק כמוך

  אנו מאתרים עבורך 
  את הנכס הטוב ביותר

  אנו רושמים אותך
  כבעלים של הנכס בטאבו

  אתה נהנה מקבלת תשואה קבועה מהיום הראשון ובראש שקט

  רוצים לשמוע עוד?

  נשמח להיפגש ולשוחח על כוס קפה!

  הפרסום באתר מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה לצורך השקעה בפרויקט מסוים יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני אשר ינוהל עם כל אחד מהם. הצעות החברה יעשו כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 (להלן: "חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 (להלן: "חוק השקעות משותפות") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור לעיל, ההשקעה באמצעות קבוצת לנקרי אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי קבוצת לנקרי בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. קבוצת לנקרי ו/או הפועלים מטעמה, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות של ביצוע ההשקעה.