ניהול נכסים מסחריים

אם אתם בעלי חנות להשכרה, משרד או כל נכס מסחרי אחר, לבטח אתם מודעים לקושי הקיים בניהול נכסים מסחריים. קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברה איכותית, מקצועית ומנוסה, המספקת ניהול נכסים מסוגים שונים, וכן ניהול נכסים מסחריים. במאמר זה נדון בהרחבה על מה זה בעצם ניהול נכסים מסחריים, ומה תפקידה של חברת ניהול נכסים.

רוצה לשמוע עוד?

צור קשר עכשיו
להתייעצות ללא התחייבות

  נכסים בניהול
  רוצים לשמוע עוד?

  נשמח להיפגש ולשוחח על כוס קפה!

   מידע נוסף בנושא

   חברת ניהול נכסים מסחריים

   ניהול נכסים מסחריים הוא למעשה ניהול של חנויות, משרדים, מרכזים מסחריים וכו'. תפקידה של חברת ניהול נכסים הינו למצוא שוכרים איכותיים אשר יישארו בנכס לתקופה ממושכת,  לדאוג שהשוכרים ישלמו את דמי השכירות בזמן וכן לטפל עבורם בכל דבר שיעלה במהלך תקופת השכירות. חשוב לציין כי כאשר מדובר בניהול נכסים מסחריים הניהול שונה והופך למורכב יותר, שכן שוק השכירות של נכסים מסחריים נוטה לפחות יציבות ועל כן חשוב לבדוק היטב את השוכרים והיכולת הכלכלית שלהם.

   מציאת שוכרים – מציאת שוכרים איכותיים עבור נכס להשכרה הינה משימה לא פשוטה כלל. על חברת ניהול הנכסים לחפש אחר שוכרים יציבים, וכן להתנהל מולם בכל הנוגע לגביית תשלומים, ולתת מענה שוטף בעניין הנכס למקרה של תקלות, ועוד. חשוב לזכור כי כאשר מדובר בהשכרת נכס מסחרי אחריות בעל הנכס גדולה יותר, וזאת בשל כמות העוברים ושבים המגיעים לנכס המושכר (לקוחות ועובדים) ועל כן חשוב לוודא כי הדבר מקבל ביטוי בחוזה השכירות ועל ידי כך שומרת חברת הניהול על האינטרסים של בעל הנכס.

   לבצע בקרה ובדיקה שוטפת כי נעשה שימוש סביר בנכס על פי הסכם השכירות – על מנהל הנכס להשכרה יש לוודא כי ההשכרה בידי השוכרים מתנהלת בהתאם להוראות הסכם השכירות, וכן במסגרת החוק, כלומר שבנכס המסחרי לא מתנהלת פעילות סחר לא חוקית כלשהי או שבניגוד לרישיון עסק, ככל ונדרש.

   תחזוקה שוטפת – חברת ניהול נכסים מסחריים תבצע עבור בעל הנכס פעילות של תחזוקה שוטפת הכולל בין היתר, טיפול בתקלות וליקויים כמו בעיות חשמל, אינסטלציה ועוד.

   האם אתם מחפשים חברת ניהול נכסים מסחריים?

   קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברת ניהול נכסים איכותית ומקצועית מאוד בתחום, אשר תשמח לתת לכם שירות מקצועי ביותר בכל הנוגע לניהול הנכס שלכם, בין אם מדובר בנכס מסחרי, דירה בבניין קומות, או בית פרטי.