ניהול נכסים בתל אביב

כל בעל נכס בתל אביב, יודע כי ניהול נכסים בתל אביב זוהי משימה מורכבת יותר מאשר כל עיר אחר. קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברת ניהול נכסים מנוסה, מקצועית ואיכותית ביותר, אשר מספקת שירותי ניהול נכסים בתל אביב. יחד נדון במאמר זה מדוע ניהול נכסים בתל אביב שונה מכל עיר אחרת בארץ.

ניהול נכסים בתל אביב – שונה מניהול נכס מכל עיר אחרת

ניהול נכסים היא משימה מורכבת אשר גובה זמן ואנרגיה מרובה מבעל הנכס. כך למעשה, ההשקעה ברכישת דירה לצורך הכנסה פסיבית נוספת, מתגלה לרוב כהכנסה נוספת אך לא בהכרח פסיבית וזאת בשל כמות הזמן והאנרגיה המוקדשים לניהול הנכס. כאשר מדובר בניהול נכסים בתל אביב, הרי שהדבר נעשה קשה ומורכב יותר.

רוצה לשמוע עוד?

צור קשר עכשיו
להתייעצות ללא התחייבות

  נכסים בניהול
  רוצים לשמוע עוד?

  נשמח להיפגש ולשוחח על כוס קפה!

   מידע נוסף בנושא

   מדוע ניהול נכסים בתל אביב שונה ומורכב יותר מכל עיר אחרת בארץ?

   ראשית, מרבית הדירות המושכרות באזורי הביקוש בתל אביב הינן דירות ישנות. צעירים רבים מוכנים לשכור נכסים אלו ולו בגלל קרבתם למקומות הבילוי והפנאי של העיר תל אביב, וזאת למרות גילן של הדירות והבלאי הרב הקיים בהן עקב כך. ניהול דירה ישנה מצריך מחברת הניהול להיות עם יד על הדופק בכל הנוגע לתחזוקת הנכס ולפעול לתיקון הליקוי בדירה בהקדם האפשרי.

   מעקב אחר תחלופת השוכרים והשותפים – תל אביב היא עיר מבוקשת מאוד, וזאת על אף שמחירי השכירויות בה יקרים מאוד. על כן ישנן דירות רבות בתל אביב אשר הוסבו למגורים משותפים, כלומר מגורים של מספר שותפים בדירה אחת. בדירות אלו, הבלאי במערכות הדירה גבוה יותר שכן לא כל דירה ערוכה לעומס שכזה על מערכות הדירה, וגם התחלופה בשוכרים גבוהה יותר שכן מדובר באוכלוסייה צעירה לרוב אשר מתחלפת מדי שנה וישנה פחות יציבות בשוכרים קבועים שנשארים באותה דירה למשך שנים רבות. אם כך, בלאי גבוה ותחלופה גבוהה בדירות בתל אביב מצריכים מחברת הניהול השקעת זמן רב יותר והתעסקות מרובה בניהול הדירה ובדאגה כי הדירה תהיה מושכרת בכל זמן נתון.

   מחפשים חברת ניהול נכסים בתל אביב?

   קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברת ניהול נכסים וותיקה, מקצועית ומנוסה ביותר, אשר מספקת שירותי ניהול נכסים בתל אביב ותשמח לסייע לכם בניהול הנכס שלכם, בעיר תל אביב ובכל עיר אחרת. לפרטים נוספים צרו קשר עם המספר המופיע באתר.

   ניהול נכסי יוקרה בתל אביב

   אם אתם בעלי אמצעים אשר בבעלותם נכסי יוקרה בתל אביב, לבטח אתם מודעים לרמת הקושי שניהול נכס יוקרה מסוג זה מצריך. קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברת ניהול נכסים אשר בין יתר שירותיה מספקת שירותי ניהול נכסי יוקרה בתל אביב. יחד נדון במאמר זה אודות הקושי הקיים בניהול נכסי יוקרה בתל אביב אשר מצריך היעזרות מקצועית של חברת ניהול נכסים.

   ניהול נכסי יוקרה בתל אביב – ככל שהנכס יותר גדול ויוקרתי כך תחזוקתו תהיה מורכבת יותר

   ניהול נכסים ודירות כולל בתוכו מגוון של משימות שעל מנהל הנכס לבצע, ביניהם, מציאת שוכרים איכותיים, גביית שכר דירה מהשוכרים והתקשרות שוטפת מולם, טיפול בתחזוקת הנכס וכן טיפול בבעיות שונות הנגרמות בנכס (בעיות אינסטלציה למשל), התקשרות שוטפת מול ועד הבית ועוד. אך כאשר מדובר בניהול נכס יוקרה במגדל רב קומות בתל אביב מדובר בניהול מורכב יותר.

   מדוע ניהול נכסי יוקרה בתל אביב הינו ניהול מורכב ביותר?

   מציאת שוכרים איכותיים היא משימה מורכבת ביותר כאשר מדובר בנכסי יוקרה – השכרת נכס יוקרה בעיר יקרה כמו תל אביב, לא מתאפשרת לכל אחד, על כן נדרשת השקעה מרובה במציאת שוכרים טובים ויציבים בעלי אמצעים עבור הנכס, וכן שיווק הנכס בעבורם.

   תחזוקת נכס יוקרה מורכבת יותר מכל נכס אחר – נכס יוקרה לרוב כולל אבזור, מערכות חדישות ואלמנטים יקרים, ובנוסף, לרוב נכסים אלו גדולים יותר מבחינת גודלם, על כן תחזוקת נכס מסוג זה מורכבת יותר ויקרה יותר.

   פתיחת קריאות וניהול תקשורת שוטפת מול חברת הניהול של הבניין – במגדלי יוקרה בתל אביב חברת ניהול המנהלת את המגדלים הינה חלק משמעותי מיוקרת הנכס. כך למשל חברת הניהול מתפעלת לרוב בריכה, חדר כושר, שירותי גינון, אבטחה ועוד. על מנהל הנכס להיות בתקשורת ישירה מול חברת הניהול של הבניין, וכאשר חברת הניהול מספקת מגוון רחב יותר של שירותים, כך גם התקשורת איתה צריכה להיות תדירה יותר.

   אם אתם בעלי נכס יוקרה בתל אביב וסביבתה רצוי ומומלץ לפנות אל חברה מקצועית לניהול נכסי יוקרה בתל אביב

   קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברת ניהול נכסים איכותית ומקצועית המספקת גם שירותי ניהול נכסי יוקרה בתל אביב ובאזור המרכז.