ניהול דירות

ניהול דירות ונכסים פרטיים ומסחריים, הם שירותים הניתנים על ידי חברות ניהול נכסים. קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברת ניהול דירות ונכסים המספקת שירותים מסוג זה. יחד נדון במאמר זה מהו שירות של ניהול דירות ומה הוא כולל.

ניהול דירות – מה זה בעצם ניהול דירות ומה שירות זה כולל?

בעלי אמצעים רבים רוכשים דירות לצורכי השקעה בתחום הנדל"ן. כידוע לרבים תחום הנדל"ן הוא שוק מתפתח כאשר ערך הדירות והנכסים בו רק עולים ועולים מידי שנה. על כן בעלי אמצעים רבים רוכשים דירות על מנת להכניס רווח פסיבי מידי חודש, באמצעות דמי שכירות אשר משולמים על ידי שוכרי הדירות והנכסים. אך בפועל ההכנסה הפסיבית לה יחלו בעלי הנכסים, מצריכה מהם להשקיע זמן רב ומאמץ אשר אין בהכרח לבעל הנכס. על רקע זה הוקמו חברות ניהול נכסים המציאות שירותים שמטרתם להקל על בעל הנכס באמצעות מתן שירותים של ניהול דירות.

רוצה לשמוע עוד?

צור קשר עכשיו
להתייעצות ללא התחייבות

  נכסים בניהול
  רוצים לשמוע עוד?

  נשמח להיפגש ולשוחח על כוס קפה!

   מידע נוסף בנושא

   מזה בעצם ניהול דירות

   ניהול מקצועי ותחזוקת נכס כגון דירה מצריכים השקעת זמן רב ואנרגיה, אשר אין בהכרח לבעל הנכס. בשלב הראשון תבצע חברת הניהול חקר שוק לגבי גובה שכר הדירה הראוי באזור הדירה. במקביל תפעל חברת הניהול למציאת שוכרים איכותיים, כאשר המטרה היא למצוא שוכרים יציבים אשר יישארו בדירה לטווח ארוך. במהלך תקופת השכירות תדאג החברה לניהול השוטף של הדירה, למשל טיפול בתקלות שונות בדירה (כגון בעיות חשמל או אינסטלציה), תחזוקת הנכס, התקשרות עם ועד הבית ופתיחת קריאות במקרה של תקלות, גביית שכר דירה מהשוכרים בדירה, ומתן מענה רציף לשוכרי הדירה. כל אלו הם רק חלק מהשירותים הניתנים עבור בעל הדירה על ידי חברת ניהול הדירות והנכסים.

   ניהול דירות להשכרה באמצעות חברה איכותית ומקצועית

   קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברה המספקת שירותי ניהול נכסים פרטיים כגון דירות ובתים פרטיים, וכן ניהול נכסים מסחריים. קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברה איכותית מקצועית ומנוסה בתחומה אשר תשמח לספק לכם שירות ניהול דירות איכותי ומקצועי מאין כמותו. לפרטים ומידע נוסף תוכלו ליצור קשר עם מספרנו המופיע באתר, או ליצור איתנו קשר באמצעות הטופס ליצירת קשר באתר.

   ניהול דירות להשכרה

   ניהול דירות להשכרה הינו שירות הניתן באמצעות חברת ניהול נכסים. שירות מסוג זה נעשה מבוקש מאוד בשנים האחרונות הרבה יותר מבעבר, וזאת בשל צמיחתו והתפתחותו של שוק הנדל"ן במדינת ישראל. כידוע ערך הדירות והנכסים במדינתנו נמצא במגמת עלייה, וכן ערך דירה שנרכשה לפני כעשר שנים כיום בעלת ערך גבוה באופן משמעותי. העלייה במחירי הדירות והאטרקטיביות בשוק הנדל"ן עבור משקיעים הובילו לגדילה רבה בכמות שוכרי הדירות (שמא אין ביכולתם לרכוש דירה), ולעלייה רבה של משקיעים אשר רוכשים דירות ונכסים לצורכי השקעה (הכוללת הכנסה פסיבית מידי חודש באמצעות שכר הדירה המשולם על ידי שוכרי הדירה, ואפשרות למכור את הנכס עם רווח משמעותי בעתיד). אך בפועל ההכנסה הפסיבית לה ייחלו בעלי הנכסים מתגלה כהכנסה אשר מצריכה מהם התעסקות מרובה והשקעת זמן רב ואנרגיה מרובה, אשר פוגעת בשגרת חייהם ובשגרת בני משפחתם , וזאת בניגוד אולי למה שחשבו בעת רכישת הנכס להשקעה. על רקע זה קמו חברות ניהול דירות להשכרה כגון חברת קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, אשר נותנת מענה מקצועי ויעיל עבור בעלי הנכסים. במאמר זה נדון בהרחבה על אחד מהיתרונות (מיני רבים) בהשכרת שירות מסוג זה.

   ניהול דירות להשכרה – מאפשר מציאת שוכרי דירות בקלות וביעילות

   אף על פי שהביקוש וכמות שוכרי הדירות עלתה בשנים האחרונות (בשל הקושי לרכוש דירה יותר מבעבר) עלה גם הקושי במציאת שוכרי דירות איכותיים (כאלו שלא יפגעו בדירה ויתנהלו לפי הוראות חוזה השכירות). הסיבה לקושי זה נובעת בשל ריבוי הדירות החדשות, וריבוי התחרות וההיצע בתחום הנדל"ן המתפתח. חברה המספקת שירותי ניהול דירות להשכרה באופן מקצועי ויעיל, בין היתר אחראית גם על מציאת שוכרי דירות איכותיים, שיווק הנכס בפניהם, גביית שכר דירה וכן התנהלות שוטפת מול שוכרי הדירות. שירות זה מהווה יתרון משמעותי בחיסכון זמן ואנרגיה לבעל הדירה.

   ניהול דירות להשכרה באמצעות חברת ניהול נכסים מקצועית ומנוסה

   קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברת ניהול דירות להשכרה המציעה מגוון רחב של שירותי ניהול דירות באופן המקצועי ביותר.

   חברת ניהול דירות להשכרה

   שוק הנדל"ן במדינת ישראל רק הולך ומתפתח, ערך הדירות ושווים רק הולך וגדל משנה לשנה, עקב נתון זה בעלי אמצעים רבים רוכשים דירות שמטרתם לשמש כדירה להשכרה אשר תניב הכנסה פסיבית נוספת כל חודש. אך בפועל ההכנסה הפסיבית אשר לה ייחל בעל הנכס מתגלה כהכנסה נוספת שמצריכה זמן רב, השקעה, ואנרגיה מרובה, שלא תמיד לבעל הנכס יש את היכולת לספק. על רקע זה התעורר הצורך בקבלת שירותי ניהול מחברת ניהול דירות להשכרה שמטרתה היא לתת מענה לכל אותם בעלי נכסים שאין ביכולתם לנהל בעצמם את הנכס בצורה שוטפת ומקצועית. קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברת ניהול דירות להשכרה מקצועית ומנוסה. יחד נדון במאמר זה על היתרונות הקיימים בהשכרת שירותים של חברת ניהול דירות להשכרה.

   חברת ניהול דירות להשכרה – כי לא כל נכס להשקעה מבטיח שקט נפשי

   כל בעל נכס להשקעה למד על בשרו כי ניהול נכס אינו דבר פשוט כפי שחשב בהתחלה. ניהול נכסים להשכרה מצריך מגוון פעולות אשר גובות זמן ואנרגיה מרובה, כמו למשל חיפוש אחר שוכרים איכותיים, טיפול בליקויים ובתקלות הנגרמות בדירה, גביה של תשלומים ושכר דירה מהשוכרים, התקשרות עם ועד הבית ועוד. על כל אלו חברת ניהול דירות להשכרה עונה, אך ישנם יתרונות נוספים להשכרת שירותים מסוג זה:

   חברת ניהול דירות להשכרה מונעת חיכוכים ואי נעימויות בין בעל הנכס לשוכרים.

   חברת ניהול דירות להשכרה מנוסה ומקצועית תדע לתפעל כל אירוע בצורה המקצועית והיעילה ביותר, וזאת בשל הניסיון והידע שרכשה בתחום.

   חברת ניהול דירות להשכרה חוסכת הרבה מאוד אנרגיה וזמן מבעל הנכס ואף מהשוכרים עצמם. דבר אשר משפר את איכות החיים של בעל הנכס ומאריך את תקופת השכירות של השוכרים המרוצים – דבר אשר יוצר רציפות השכרה ומאפשר קבלת תשואה יציבה וקבועה לבעל הנכס.

   חברת ניהול דירות להשכרה מקצועית מאפשרת חיסכון כספי – לחברת ניהול מקצועית יש הידע והניסיון בכל הקשור לטיפול בליקויים המתעוררים בתקופת השכירות. חברת ניהול מקצועית תעבוד עם בעלי מקצוע מוסמכים ומקצועיים אשר יתקנו באופן מקצועי ושקוף כל ליקוי בנכס ועל ידי כך יביאו לחיסכון כספי לבעל הנכס וימנעו הבאת אנשי מקצוע לא מקצועיים ולא אמינים אשר גובים עבור שירותיהם מחיר מופקע.

   פנו אל חברת ניהול דירות איכותית ומנוסה.

   קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברת ניהול דירות להשכרה המקצועית והמנוסה ביותר בתחום.